komfort_logoFirstlevel ponownie zostało wybrane przez firmę Komfort S.A. jako wiodąca agencja obsługująca markę w kontekście promocji w wyszukiwarce Google. Agencja SEM Firstlevel odpowiedzialna będzie za przygotowanie kompleksowej kampanii linków sponsorowanych Google AdWords kierowanej na wyszukiwarkę oraz sieć witryn Google. Kampania linków sponsorowanych ma uwzględnić również retargetowanie czyli tzw. remarketing oraz szereg innych precyzyjnych metod i narzędzi dotarcia do konsumenta.

Długoletnia współpraca pomiędzy Komfort S.A. a Firstlevel to wiele wspólnie zrealizowanych projektów dotyczących takich zagadnień jak pozycjonowanie organiczne SEO, reklama PPC (linki sponsorowane w Google, linki sponsorowane w Seznam.cz) na rynku polskim oraz zagranicznym. Firma Komfort to lider w dziedzinie produktów aranżacji i wystroju wnętrza oraz elementów wykończeniowych. W internecie obecny również w postaci sklepu internetowego, w którym dostępne są praktycznie wszystkie produkty firmy. Agencja Firstlevel od lat wspomaga promocję witryn firmy Komfort oraz sprzedaż internetową firmy. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom programu Google AdWords, bieżącej optymalizacji i specjalistycznej wiedzy osiągane dzięki wyszukiwarce rezultaty przekładają się na wymierne korzyści strony www.komfort.pl.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *