Do grona naszych Klientów dołącza Klient z ciekawej branży, która w okresie pandemii przeżywa rozkwit. Jest to przedstawiciel branży wypożyczalni kamperów i przyczep kempingowych. W okresie pandemii C-19 popyt na te usługi znacząco się podniósł. Wzrosła jednocześnie konkurencja na rynku, stąd celem naszych usług jest zapewnienie maksymalnej konkurencyjności oraz stałe zwiększania płaszczyzny styku z potencjalnymi Klientami naszego Zleceniodawcy. Wyszukiwarka Google i właściwie zoptymalizowana kampania linków sponsorowanych Google Ads jest w tym przypadku kluczowa.

kampania Google Ads okna i drzwi

Agencja Firstlevel zapewnia kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia i optymalizacji działań w wyszukiwarce Google w postaci kampanii linków sponsorowanych Google Ads oraz wsparcia działań w postaci pozycjonowania SEO oraz marketingu szeptanego WOMM.

Autor

firstlevel

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *