Jedną z naszych specjalizacji jest promocja aplikacji mobilnych w modelu CPA. Nasze doświadczenie postanowiła wykorzystać firma POLOmarket – sieć sklepów spożywczych. Jesteśmy agencją odpowiedzialną za promocję najnowszego produktu POLOmarket jakim jest aplikacja mobilna umożliwiająca korzystanie np. ze zniżek na produkty oferowane w sklepie.

promocja aplikacji mobilnych w internecie

Odpowiednio skonfigurowana kampania i jej optymalizacja pozwoliła nam osiągnąć koszt pobrania aplikacji poniżej oczekiwań Klienta. Skuteczność działań pod względem kosztu konwersji oraz współczynnika konwersji była bardzo wysoka już od 1 tygodnia emisji reklam. Postępująca optymalizacja dzięki pracy naszych specjalistów Google Ads pozwoliła drastycznie obniżyć CPA w ciągu kolejnych tygodni promocji aplikacji.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *