Dostawca multikarnetów sportowych, firma OK System, jeden z liderów rynku usług dla poprawy zdrowia i kondycji, zdecydował się powierzyć nam swój budżet marketingowy dt. reklamy online. Agencja odpowiedzialna będzie za konsulting związany z marketingiem online, zaplanowanie i realizację promocji w wyszukiwarce Google oraz inne działania marketingowe mające na celu promocję oferty OK System.

Podstawowym zadaniem agencji jest dotarcie do ściśle określonej grupy docelowej oraz zwiększanie sprzedaży. Działania jakie agencja zaproponowała Klientowi są przeprowadzone w marketingowym modelu tzw. Tailor Made – czyli są precyzyjnie skrojone na miarę potrzeb Klienta. Zadaniem Firstlevel jest efektywnie spożytkować budżet reklamowy ze ściśle określonymi celami sprzedażowymi.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *