cosiusAgencja Search Engine Marketing & WOMM (Word of Mouth Marketing – marketing szeptany) nawiązała współpracę z największą siecią szkół dla dorosłych w Polsce – firmą Cosinus. Doświadczenie Firstlevel zostało docenione na etapie postępowania ofertowego. Agencja jest odpowiedzialna za wielowymiarowy konsulting dotyczący podejmowanych przez firmę Cosinus działań promocyjnych w internecie.

Rolą agencji jest zaproponowanie skutecznych narzędzi promocyjnych, dopasowanych do potrzeb Klienta. Precyzyjne dotarcie do grupy docelowej zapewni szereg metod wybranych z oferty Firstlevel, skupionych wokół “chirurgicznego” marketingu w sieci. Usługi konsultingowe Firstlevel mają za zadanie umocnić pozycję firmy Cosinus jako lidera na rynku liceów dla dorosłych i szkół policealnych w Polsce.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *