Agencja SEM Firstlevel Linki sponsorowane

Kampania linków sponsorowanych Google Ads dla firmy z branży okien i drzwi

Naszym kolejnym Klientem jest firma sprzedażowa z branży budowlanej – okna i drzwi. Zaproponowaliśmy Klientowi typowo sprzedażową kampanię obliczoną na pozyskiwanie cennych leadów biznesowych. Głównym motorem napędowym ruchu na stronę Klienta jest wyszukiwarka Google i precyzyjnie dobrane frazy kluczowe w kampanii Google Ads.

kampania Google Ads okna i drzwi

Wyzwaniem będzie osiągnięcie niskiego kosztu pozyskania Klienta z uwagi na bardzo konkurencyjną branżę w obszarze licytacji stawek Google Ads. Potencjał pozyskiwania wartościowego ruchu z wyszukiwarki jest jednocześnie bardzo duży. Asortyment i kategorie produktowe tej branży cechują się bowiem bardzo dużą liczbą różnych zapytań do wyszukiwarki. Kluczem do sukcesu kampanii będzie więc właściwa selekcja spośród kilku tysięcy fraz kluczowych jakie użytkownicy kierują do Google w poszukiwaniu produktów naszego Klienta.

Autor

firstlevel

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *