kim jesteśmy?

Zmienimy Twoje Podejście
do Reklamy Online i Pozycjonowania SEO

Agencja SEM (Search Engine Marketing) FIRSTLEVEL powstała w 2006 roku. W ciągu wielu lat aktywnej promocji stron w internecie zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu klientów oraz agencji interaktywnych, z którymi stale współpracujemy.

Zajmujemy się pozycjonowaniem w wyszukiwarkach, prowadzimy kampanie Google Ads dla klientów z wielu branż.

Czemu potrzebujesz pozycjonowania SEO?
01
Doświadczenie

Ponad przeciętne doświadczenie w branży Reklamy Online. Działamy od 2006 roku.

02
Kompetencje

Łączymy kompetencje SEM SEO Google ADS WOMM Social&Content Marketing

03
Partner Google

Współpracujemy bezpośrednio z Google. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem.

Czemu wybrać właśnie nas?

Wyjątkowe Wyniki
w Reklamie Online

Wartością, która mobilizuje FIRSTLEVEL do ciągłego rozwoju swoich kompetencji jest satysfakcja naszych Partnerów. Chcemy przede wszystkim skutecznie realizować cele marketingowe i budować przewagę konkurencyjną. Wszystko to, dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów, posiadających prestiżowe certyfikaty potwierdzające dużą wiedzę na temat skutecznego pozycjonowania i reklamy. Profesjonalnie prowadzimy promocję w wyszukiwarkach, wydatnie zwiększając widoczność stron naszych Klientów.

Naszą dewizą jest odpowiedzialność za skuteczność oferowanych rozwiązań. Nasze kampanie płatnych linków sponsorowanych są silnie ukierunkowane na osiąganie określonych celów biznesowych, w pełni mierzalnych i przynoszących zwrot z poniesionej inwestycji.

Przeprowadzone działania w celu poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania, czyli pozycjonowanie witryn (tzw. działania SEO – Search Engine Optimization)  są zgodne z najlepszymi praktykami w branży i zawsze poprzedzone dogłębną analizą potrzeb klienta.

Prowadzimy również działania związane z marketingiem szeptanym czyli szeroko pojęty PR online. Są to działania ukierunkowane na zwiększanie świadomości Twojej marki w internecie, ale również przynoszące bardzo wymierne rezultaty w pozycjonowaniu witryn www.

Składowe 100% Sukcesu Twojego Biznesu to:

Pozycjonowanie SEO & Reklama Google ADS 60%
+Marketing Szeptany WOMM 65%
Social Media Facebook&Instagram 70%
+Content Marketing 75%
+Zaawansowana Analityka Google Analytics 80%
+Analiza Użyteczności Landingpage 85%
+Kampanie Video 90%
+Kampanie Remarketignowe 95%
+Kampanie PLA Product Listing Ads dla Sklepów Internetowych 100%
Aktywnych Kampanii
+
Zakończonych Sukcesem Projektów
+
Ekspertów
+
Wspaniałych lat w branży
+
Profesjonalny Team

Poznaj nasz Zespół Specjalistów

Wszyscy nasi pracownicy posiadają prestiżowe certyfikaty Google Advertising Professional, które potwierdzają ich ponad przeciętne umiejętności oraz doświadczenie w reklamie w wyszukiwarkach. Świadczenie specjalistycznych usług promocji w internecie związanej z wyszukiwarkami oraz indywidualne podejście do każdej kampanii jest tym co odróżnia nas od innych agencji na rynku. Każdemu Klientowi przydzielony jest doświadczony opiekun, który każdego dnia na bieżąco optymalizuje skuteczność kampanii i minimum raz w miesiącu przedstawia jej wyniki w postaci prezentacji.