naviexpertKolejny klient w portfolio agencji SEM SEO WOMM Firstlevel – firma NaviExpert – producent aplikacji na telefony i urządzenia mobilne. Zadaniem agencji było przygotowanie oraz uruchomienie kampanii precyzyjnie targetowanej na urządzenia mobilne, głównie smartphony. Celem jest emisja reklam w urządzeniach z systemem operacyjnym firmy Apple iOS promujących aplikację nawigacyjną NaviExpert.

Kampania podzielona jest na różnego rodzaju metody kierowania reklam, przede wszystkim na wyszukiwarkę Google w urządzeniach mobilnych oraz na strony sieci Google, a także aplikacje iOS wyświetlające reklamy Google. Założenia strategiczne kampanii ukierunkowane są na pobranie oraz zakup aplikacji online. Nawigacja GPS firmy NaviExpert cieszy się powodzeniem i pochlebnymi opiniami nie tylko użytkowników ale również ekspertów, posiada wiele nagród i wyróżnień w niezależnych testach aplikacji nawigacyjnych.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *