sodexoKolejna kampania dla naszego wieloletniego partnera biznesowego Sodexo. Tym razem wiosenna kampania promocyjna w wyszukiwarce Google oraz sieci partnerskiej Google (GDN Google Display Network) dotyczy rozwiązań motywacyjnych dla pracowników w postaci kart przedpłaconych, kuponów i innych kluczowych rozwiązań naszego Klienta skierowanych dla Pracodawców. Skuteczna motywacja pracowników przez wielu uważana jest za synonim produktów Sodexo. Agencja SEM SEO WOMM Firstlevel wspiera Sodexo w kontekście promocji w wyszukiwarce, linków sponsorowanych jak również pozycjonowania organicznego SEO.

Zaawansowana, wielowymiarowa optymalizacja kampanii linków sponsorowanych to niższe koszty kliknięcia, wysokie CTRy kampanii oraz skuteczność konwersyjna. Celem nadrzędnym kampanii prowadzonych przez Firstlevel jest dostarczanie nie tylko zaangażowanego ruchu czyli kliknięć, ale przede wszystkim Klientów.

Przykład kreacji graficznych kampanii Sodexo Google AdWords kierowanej na GDN:

[swfobj src=”https://www.firstlevel.pl/wp-content/uploads/2013/02/Sodexo_MS_rect_336x280.swf” width=”336″ height=”280″ align=”center”]banery i kreacje flash dla google adwords i sieć GDN Partnerską Google.[/swfobj]

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *