Specjalistyczna Agencja SEM Firstlevel nawiązała współpracę z firmą WEMA S.A. w zakresie prowadzenia działań marketingu w wyszukiwarkach. Agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację całościowej kampanii linków sponsorowanych, obejmującej wszystkie produkty i usługi firmy WEMA S.A. służące nowoczesnej aranżacji łazienek. 

Celem podstawowym prowadzonych działań będzie zwiększenie sprzedaży w sieci dystrybucji online jak i w tradycyjnej sieci sprzedaży, czyli 26 salonach firmy na terenie całego kraju. Istotnym elementem strategii jest również zwiększanie świadomości marki WEMA poprzez prowadzenie stałej kampanii w wyszukiwarkach oraz sieciach kontekstowych z wykorzystaniem reklam graficznych i m.in. najnowszej funkcji Google Adwords: remarketingu.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *