pozycjonowanie w google

Agencja SEM SEO WOMM Firstlevel została wybrana przez PKP Energetyka jako podmiot odpowiedzialny za prowadzenie pozycjonowania SEO w Google. Zadaniem naszej firmy jest przygotowanie strategii pozycjonowania oraz przeprowadzenie kompleksowego audytu SEO strony pod kątem określonych fraz kluczowych oraz przyjazności pod względem wyszukiwarek.

Kolejnym etapem prac nad pozycjonowaniem strony będą cykliczne działania mające za zadanie zwiększenie widoczności serwisu pkpenergetyka.pl w Google oraz innych wyszukiwarkach na pożądanych z biznesowego punktu widzenia frazach / zapytaniach kluczowych. Aktywny monitoring wyników oraz model współpracy oparty o płatności za efekt zaoferowaliśmy Klientowi w standardzie.

Autor

firstlevel

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *