Nasza agencja ponownie została wybrana (dziękujemy za zaufanie) jako dostawca usług pozycjonowania SEO dla firmy Uni-truck. Klient specjalizuje się w sprzedaży i serwisie samochodów dostawczych. Zaplanowaliśmy całkowicie nowe podejście do działań SEO, w stosunkowo krótkim czasie poprawiając pozycje strony Klienta na wiele ważnych fraz kluczowych.

pozycjonowanie SEO dla Uni-Truck

Pierwszym etapem pozycjonowania jest kompleksowy audyt SEO strony www badający szereg parametrów niezbędnych do prawidłowego działania i indeksowania strony www. Następnym etapem jest dostosowanie treści strony pod wymogi Google w kontekście określonych fraz kluczowych wybranych do pozycjonowania. Kolejnym etapem jest wykorzystanie know-how agencji Firstlevel do cyklicznego pozycjonowania strony w rankingu wyszukiwarki.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *