kampania adwords dla sklepu internetowego Gravit

Do grona naszych Klientów dołączyła firma Gravit – sklep z urządzeniami i maszynami specjalistycznymi. Nasz nowy Klient powierzył nam prowadzenie kampanii reklamowej Google Adwords dla swojego sklepu internetowego łącznie z reklamami PLA dedykowanymi dla sklepów online. Poza aktywnym pozyskiwaniem Klientów dla sklepu agencja odpowiedzialna jest również za pozycjonowanie SEO.

Duże doświadczenie agencji zdobyte na polskich i zagranicznych rynkach e-commerce było elementem decydującym o wyborze podmiotu do obsługi promocji sklepu internetowego Gravit. Dzięki optymalizacji day-to-day kampanii Adwords udało nam się znacząco obniżyć dotychczasowe koszty prowadzenia działań reklamowych.

W zakresie pozycjonowania SEO w krótkim czasie poprawiliśmy znacząco pozycje witryny Klienta na najważniejsze frazy kluczowe. W ciągu 3 miesięcy większość fraz awansowała na 1 stronę Google oraz TOP5 listy z wynikami Google.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *