Agencja SEM Firstlevel

Kampania reklamowa dla branży deweloperskiej – Apartamenty Nova Dolna

Deweloper realizujący inwestycję Apartamenty Nova Dolna powierzył na swój budżet reklamowy z jednym zadaniem: generowanie wysokiej jakości leadów. Grupa docelowa do osoby poszukujące luksusowych apartamentów w Warszawie. Jedną z zastosowanych metod była optymalizacja landing page kampanii w procesie testu A/B.

kampania adwords dla nova dolna

Dzięki intensywnym działaniom optymalizującym udało nam się poprawić znacząco generowanie leadów a tym samym również konwersji. Samo pozyskanie lead’a nie stanowiło dla nas wyzwania tak jak osiągnięcie lead’ów które przełożyły się na sprzedaż. Specyficzny produkt w postaci bardzo ekskluzywnych apartamentów wymagał bowiem dotarcia do wąskiej grupy docelowej. Udało się to osiągnąć za pomocą metod performance marketingu przy wykorzystaniu narzędzi, w których się specjalizujemy.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *