Agencja odpowiedzialna jest za prowadzenie kampanii WOMM dla firmy Empik polegającej na angażowaniu użytkowników w celu podjęcia konkretnych akcji dotyczących aktualnych promocji dostępnych na stronie empik.pl. W założenia kampanii wpisane są cele informacyjne, typowe dla marketingu szeptanego komunikaty przekazywane liderom opinii a także cele społecznościowe.

Agencja odpowiedzialna jest za dotarcie z przekazem marketingowym do odpowiednich grup społecznych i osób skupionych wokół określonych zainteresowań muzycznych, literackich, filmowych, etc. Komunikacja prowadzona jest w sposób typowy dla marketingu szeptanego, bazując na naturalnym sposobie jej rozprzestrzeniania w internecie dzięki zaangażowanym i przywiązanym do marki użytkownikom i liderom opinii. Wykorzystywane nośniki informacji to fora internetowe, grupy dyskusyjne, blogi, komentarze i serwisy tematyczne.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *