Miło powitać nam w gronie naszych Klientów firmę Shiraz, dewelopera mieszkań i apartamentów. Nasza agencja odpowiadać będzie za przeprowadzenie zintegrowanej kampanii reklamowej obejmującej wyszukiwarkę Google, sieć partnerską Google i inne sieci kontekstowe oraz reklamę na portalu Facebook. Firstlevel odpowiedzialna jest za zaplanowanie strategii obecności w linkach sponsorowanych oraz stworzenie kreacji graficznych flash na potrzeby reklamy banerowej. Przygotujemy również skrojoną na miarę, targetowaną demograficznie i geograficznie reklamę na serwisach dt. nieruchomości oraz na portalu Facebook. Celem promocji sa nowe osiedla mieszkaniowe firmy Shiraz oraz apartamenty w Warszawie i w Trójmieście.

Firma Shiraz zdecydowała się powierzyć nam budżet reklamowy między innymi z uwagi na integrację wielu kanałów reklamowych online w jednym miejscu. Poza oczywistymi zaletami płynącymi z takiego rozwiązania, takimi jak mniejsze koszty ogólne, rozwijanie spójnej strategi reklamowej i obecności w internecie, podstawową korzyścią jest elastyczność rozwiązań, zarządzania i prowadzenia wielu projektów sprzężonych ze sobą za pośrednictwem jednego podmiotu.

Na potrzeby kampanii został stworzony komplet kreacji animowanych FLASH wyświetlanych za pomocą Google AdWords jako link sponsorowany/baner w modelu płatność tylko za kliknięcie:

[swfobj src=”https://www.firstlevel.pl/wp-content/uploads/2012/07/336×280.swf” align=”center”]

 

[swfobj src=”https://www.firstlevel.pl/wp-content/uploads/2012/07/336×2801.swf” align=”center”]

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *