Agencja SEM Firstlevel Linki sponsorowane

Kampania reklamowa w internecie dla Osobowości i Sukcesy Roku 2014

osobowosci_sukcesy2Agencja SEM SEO WOMM Firstlevel została wybrana przez organizatorów Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2014 celem przeprowadzenia szeroko zakrojonej kampanii reklamowej w internecie. Agencja odpowiedzialna była za zaplanowanie strategii obecności i wykorzystania w mediach elektronicznych online. Spośród dostępnych narzędzi reklamowych wybraliśmy te najbardziej efektywne ponieważ celem była precyzyjnie zdefiniowana konwersja w postaci pozyskania lead’ów.

Poza reklamą w wyszukiwarce wykorzystaliśmy również platformę reklamową portalu Facebook z precyzyjnie dobraną i zdefiniowaną grupą docelową. Gala Osobowości i Sukcesy Roku to coroczna impreza mająca na celu wyłonienie liderów oraz perełek z polskiej sceny artystycznej, biznesu, sportu i polityki. Serdecznie zapraszamy do udziału w Gali oraz na jej transmisję telewizyjną 24 marca.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *