kampania adwords dla Polo Market

Z radością informujemy, że nasza agencja została wybrana przez firmę Polo Market do realizacji planów marketingowych w kanale online. Firstlevel będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii szerokiej obecności reklamowej w sieci. Planowane działania obejmą oczywiście Search Engine Marketing w tym banerowe kampanie reklamowe. Sieć Polo Market to blisko 280 sklepów na terenie całego kraju, warto również dodać, że firma zbudowana jest całkowicie na bazie polskiego kapitału. Zadaniem agencji będzie między innymi uzyskanie silnego efektu ROPO (Research Online Purchase Offline).

“Skupiamy się na uzyskaniu silnej korelacji sprzedażowej pomiędzy reklamą w internecie a wizytą Klienta w sklepie” – mówi SEM Director agencji Michał Cudny. “Istnieje szereg metod za pomocą których można badać efekt ROPO. Poza parametrami analitycznymi wizyty na samej stronie będziemy wiedzieć również co dzieje się później. A dokładnie czy Klient który trafił na stronę dzięki naszym kampaniom internetowym dokonał również konwersji w sklepie stacjonarnym.”

Agencja Firstlevel posiada spore doświadczenie w branży sklepów detalicznych o rozbudowanych sieciach sprzedaży. W portfolio Klientów agencji znajdują się choćby tacy Klienci jak Sklepy Komfort.

Przykładowa kreacja banerowa wybranej kampanii Polo Market:

kampania adwords dla Polo Market

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *