firstlevel dla aplikacji mobilnej RysiekNaszej agencji powierzona została obsługa marketingowa online budżetu reklamowego aplikacji mogilnej Rysiek firmy Naviexpert. Aplikacja ta jest dedykowana na platformę Android oraz iOS i służy ostrzeganiu przed zdarzeniami na drodze, takimi jak fotoradary, kontrole, wypadki, korki etc. Jest to nowy produkt na rynku tego typu aplikacji, który ustanawia nową jakość na rynku tego typu rozwiązań mobilnych.

Firstlevel odpowiedzialna jest za przygotowanie i realizację strategii obecności w wyszukiwarce oraz aplikacjach i urządzeniach mobilnych. Kluczowym zadaniem realizowanym przez naszą firmę jest dotarcie do użytkownika korzystającego z urządzeń mobilnych. Niezwykle istotne są również parametry KPI dla pobrań aplikacji czyli tzw. konwersje. Agencja Firstlevel specjalizuje się również w kampaniach kierowanych na urządzenia mobilne z wykorzystaniem wszystkich możliwych funkcji programu Google AdWords oraz innych.

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *