Do grona naszych Klientów dołączyła kolejna firma – Bukigo.pl. Jest to serwis zawierający w sobie aplikację finansowo-księgową, program do wystawiania faktur i rozliczania podatków. Platforma pełni również rolę poradnikową dla wszystkich prowadzących działalność gospodarczą. Grono odbiorców serwisu Bukigo.pl to głównie małe i średnie firmy, w tym również jednosobowe działalności gospodarcze. Firstlevel jest odpowiedzialne za szeroko zakrojone działania promocyjne związane przede wszystkim z wyszukwiarką Google, a także marketing szeptany. Do zadań agencji należeć będzie wykonanie audytu SEO i stałe, cykliczne pozycjonownie organiczne SEO witryny Klienta oraz kampania linków sponsorowanych Google AdWords.

Kampania linków sponsorowanych kierowana będzie na wyszukiwarę Google oraz Sieć Partnerską Google w tym Youtube.com. Dodatkowym wzmocnieniem kampanii będzie emisja reklam w sieciach AdKontekst i BusinessClick. Agencja zaplanowała również kampanię banerową na portalach branżowych, m.in. Goldenline. W sieci Google emitowane będą kreacje banerowe Flash przygotowane według specyfikacji Google dla Sieci Partnerskiej. Agencja SEM Firstlevel będzie również odpowiedzialna za działania społecznościowe, między innymi założenie profesjonalnego Fan Page serwisu Bukigo.pl. Powstaną również specjalnie zaprojektowane na potrzeby kampanii strony docelowe, aby zmaksymalizować współczynnik konwersji – rejestracji na serwisie.

Kreacje animowane Flash były doskonałym uzupełnieniem kampanii kierowanej przede wszystkim na wyszukiwarkę Google. Banery miały za zadanie budowanie wizerunku i świadomości marki, co ma szczególne znaczenie przy wprowadzaniu nowych usług lub produktów na rynek:

[swfobj src=”https://www.firstlevel.pl/wp-content/uploads/2012/05/336×280.swf” align=”center”]

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *