Do grona klientów naszej agencji dołączyły dwie kolejne firmy, Eurodach – dystrybutor okien dachowych oraz firma Delphi – dostawca szkoleń w branży BHP i PPOŻ. Agencja SEM Firstlevel odpowiedzialna jest za przygotowanie kompleksowej i długofalowej strategii pozycjonowania stron internetowych ww. firm. Główny obszar aktywności promocji w wyszukiwarkach skupiony będzie wokół reklamy PPC, czyli linki sponsorowane – głównie w Google. Kampanie będą prowadzone na zdefiniowanym obszarze geograficznym, zgodnym z umiejscowieniem grupy docelowej klientów.

W obu przypadkach powstanie szczegółowe repozytorium fraz kluczowych przygotowane zgodnie ze strategią “głowy i ogona” na bazie zapytań wprowadzanych do wyszukiwarki przez użytkowników szukających danych produktów i usług. Dzięki aktywnej optymalizacji najważniejszych parametrów kampanii, takich jak Wynik Jakości słów kluczowych oraz współczynnik konwersji – spodziewany jest wysoki zwrot z inwestycji na reklamę w wyszukiwarce oraz atrakcyjny stosunek kosztu kliknięcia do pozycji i skuteczności linku sponsorowanego.

Jeśli chcesz rozpocząć działania w wyszukiwarce, skorzystać z profesjonalnej optymalizacji kampanii lub nie jesteś zadowolony z dotychczasowej skuteczności swojej kampanii linków sponsorowanych – zapraszamy do kontaktu z nami: agencja SEM kontakt »

Autor

Firstlevel Agencja SEM SEO WOMM

Agencja Firstlevel to profesjonaliści w branży SEM - Search Engine Marketing. Firma założona w 2006 roku skupia specjalistów z braży Pozycjonowania w Google SEO, Reklamy Ads (dawniej Adwords) w Google oraz Marketingu w Social Mediach (reklama Facebook&Instagram) w tym Marketingu Szeptanego WOMM.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *