O agencji – SEM

3 p3 O agencji   SEM

Agencja SEM (Search Engine Marketing) FIRSTLEVEL powstała w 2005 roku. W ciągu 7 lat aktywnej działalności promocji stron w internecie zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu klientów oraz agencji interaktywnych, z którymi stale współpracujemy. Zajmujemy się szeroko pojętym pozycjonowaniem w wyszukiwarkach, prowadzimy kampanie dla klientów głównie z branży finansowej, motoryzacyjnej, rozrywkowej, turystycznej, elektronicznej, e-commerce, B2B i FMCG oraz z wielu wielu innych branż.

Wartością, która mobilizuje FIRSTLEVEL do ciągłego rozwoju swoich kompetencji jest satysfakcja naszych partnerów. Chcemy przede wszystkim realizować ich cele marketingowe i budować przewagę konkurencyjną. Wszystko to, dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów, posiadających prestiżowe certyfikaty potwierdzające ich dużą wiedzę na temat skutecznego pozycjonowania. Agencje SEM mają za zadanie profesjonalnie prowadzić promocję w wyszukiwarkach, wydatnie zwiększając widoczność stron swoich klientów.

Naszą dewizą jest odpowiedzialność za skuteczność oferowanych rozwiązań. Kampanie płatnych linków sponsorowanych, których jesteśmy autorami są silnie ukierunkowane na osiąganie określonych celów biznesowych, w pełni mierzalnych i przynoszących zwrot z poniesionej inwestycji. Przeprowadzone działania w celu poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania, czyli pozycjonowanie witryn (tzw. działania SEO – Search Engine Optimization)  są zgodne z najlepszymi praktykami w branży i zawsze poprzedzone dogłębną analizą potrzeb klienta. Prowadzimy również działania związane z marketingiem szeptanym czyli szeroko pojęty PR online. Są to działania ukierunkowane na zwiększanie świadomości Twojej marki w internecie, ale również przynoszące bardzo wymierne rezultaty w pozycjonowaniu witryn www.

gap m O agencji   SEM

Advertising Professional

Wszyscy nasi pracownicy posiadają prestiżowe certyfikaty Google Advertising Professional, które potwierdzają ich ponad przeciętne umiejętności oraz doświadczenie w reklamie w wyszukiwarkach. Świadczenie specjalistycznych usług promocji w internecie związanej z wyszukiwarkami oraz indywidualne podejście do każdej kampanii jest tym co odróżnia nas od innych agencji na rynku. Każdemu klientowi przydzielony jest doświadczony opiekun, który każdego dnia na bieżąco optymalizuje skuteczność kampanii i minimum raz w miesiącu przedstawia jej wyniki w postaci prezentacji.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej specjalistycznej agencji SEM lub możliwościach jakie niesie marketing w wyszukiwarkach zachęcamy do wykonania telefonu na numer 601 46 46 48 lub skorzystanie z formularza kontaktowego (postaramy się odpowiedzieć na zapytanie w przeciągu godziny).