Bosch – kolejny znany Klient w portfolio naszej agencji SEM/SEO

bosch Bosch   kolejny znany Klient w portfolio naszej agencji SEM/SEODo grona Klientów agencji dołączyła firma Bosch. Firstlevel jest odpowiedzialna za prowadzenie kampanii linków sponsorowanych w Google oraz sieci partnerskiej, a także za przygotowanie i przeprowadzenie działań SEO. Pozycjonowanie naturalne SEO będzie składało się z etapu audytu i optymalizacji wewnętrznej, a także z cyklicznych działań poprawiających pozycję witryny na wiele wybranych fraz kluczowych. Agencja odpowiedzialna jest za przygotowanie strategii i wdrożenie promocji w wyszukiwarce Google.

Tego rodzaju, całościowe podejście umożliwia między innymi wzajemne uzupełnianie się tych obszarów promocji w wynikach zarówno organicznych, lokalnych i sponsorowanych. Dodatkowo rozszerzenie kampanii poza wyszukiwarkę, czyli emisję reklam tekstowych i graficznych w sieci partnerskiej Google, targetowanej na wybrane witryny, odbiorców i tematy, wykorzystuje efekt synergii mediów i zwiększa zasięg działań reklamowych. Pierwszym etapem planowania kampanii linków sponsorowanych było przygotowanie kompleksowego repozytorium fraz kluczowych, bazując na wybranych produktach z oferty Klienta i oczekiwaniach Brand Managerów firmy Bosch.

Agencja Firstlevel świadczy usługi z zakresu kompleksowej promocji w wyszukiwarkach z wykorzystaniem linków sponsorowanych Google AdWords, emisji reklam tekstowych i graficznych na witrynach, a także prowadzeniu działań z zakresu marketingu szeptanego i social marketingu. Przygotowujemy kampanie i strategie obecności na portalach społecznościowych takich jak Facebook. .

Napisz komentarz

*