Agencja SEM – 2 nowych klientów w portfolio Firstlevel

Do grona klientów naszej agencji dołączyły dwie kolejne firmy, Eurodach – dystrybutor okien dachowych oraz firma Delphi – dostawca szkoleń w branży BHP i PPOŻ. Agencja SEM Firstlevel odpowiedzialna jest za przygotowanie kompleksowej i długofalowej strategii pozycjonowania stron internetowych ww. firm. Główny obszar aktywności promocji w wyszukiwarkach skupiony będzie wokół reklamy PPC, czyli linki sponsorowane – głównie w Google. Kampanie będą prowadzone na zdefiniowanym obszarze geograficznym, zgodnym z umiejscowieniem grupy docelowej klientów.

W obu przypadkach powstanie szczegółowe repozytorium fraz kluczowych przygotowane zgodnie ze strategią „głowy i ogona” na bazie zapytań wprowadzanych do wyszukiwarki przez użytkowników szukających danych produktów i usług. Dzięki aktywnej optymalizacji najważniejszych parametrów kampanii, takich jak Wynik Jakości słów kluczowych oraz współczynnik konwersji – spodziewany jest wysoki zwrot z inwestycji na reklamę w wyszukiwarce oraz atrakcyjny stosunek kosztu kliknięcia do pozycji i skuteczności linku sponsorowanego.

Jeśli chcesz rozpocząć działania w wyszukiwarce, skorzystać z profesjonalnej optymalizacji kampanii lub nie jesteś zadowolony z dotychczasowej skuteczności swojej kampanii linków sponsorowanych – zapraszamy do kontaktu z nami: agencja SEM kontakt »

Napisz komentarz

*